Vlasová regenerace Biolage - plná přírody                    

Biolage - vlasová terapie pro zdraví a harmonii vlasů

Vysoce kvalitní profesionální značková kosmetika.

Prožijte jedinečné okamžiky v náručí přírody s nejčistšími výtažky rostlin. Vyberte si jednu ze služeb a odcházejte ze salonu plní energie... a s krásnými, zdravými vlasy!

Základ působivého účesu tvoří zdravé a svěží vlasy. Relaxační masáže prokrvují vlasovou pokožku, uvolňují nahromaděné napětí a odvádějí negativní energii. Blahodárně působí na růst a zkvalitnění vlasů a pomáhají proti bolestem hlavy.

 

  • Nabízí každodenní relaxaci při pravidelné péči o vlasy
  • Obsahuje nejčistší výtažky z rostlin celého světa, které blahodárně působí na zdraví a harmonii vlasů
  • Pečuje o hebkost a zářivý lesk vlasů
  • Aktivní přírodní složky jsou doplněny patentovaným komplexem ceramidů, který vlasy uzdravuje a obnovuje jejich přirozenou strukturu
  • Vhodná k relaxačním, uklidňujícím i povzbuzujícím masážím
  • K použití v salónu i doma

 

Vlasová kosmetika BIOLAGE obsahuje účinné esence z panenské přírody, které vlasy regenerují, navrací vlasům i vlasové pokožce harmonii a vitalitu. Soustředěné vmasírování vyživujících látek urychluje regeneraci a obnovuje přirozenou vlasovou strukturu.

Vlasová regenerace a terapie BIOLAGE využívá celou řadu přípravků

pečuje o odolnost, hebkost a zářivý lesk vlasů. Kromě intenzivní kúry, kterou aplikujeme na unavené a poničené vlasy přímo v salónu, nabízíme i výživné šampony a další výrobky pro jejich každodenní ošetření.

 

Menu služeb kadeřnického salonu
Každý z nás navštěvuje kadeřnický salon, aby získal krásnou barvu vlasů a slušivý účes. Pokud nás navštívíte, objevíte nový svět plný relaxace a harmonie. V našem Salonu  Matrix Vám nabízíme čtyři unikátní služby Biolage, nyní za jednotnou cenu pouze 249,-Kč.

Nabízíme služby:  Ozdravující relax,   Expres krása,   Zastavte čas !!,   Zdravé a bez lupů

 

Prožijte jedinečné okamžiky v náručí přírody s nejčistšími výtažky rostlin. Vyberte si jednu ze služeb a odcházejte ze salonu plní energie... a s krásnými, zdravými vlasy!

 

Přejít na forum zákazníků, kteří používají Biolage 


... ZEPTEJTE se nás

 


Katalog firem