Melír kadeřnictví Matrix- Praha 9

Nebojte se experimentovat v jakémkoli věku, moderní vlasové barevné trendy melíru vlasům neškodí, ale naopak je oživí. Přemýšlíte o změně?  kontaktujte nás..., rádi Vás vyslechneme a poradíme vám, co by se k Vám a Vaší osobnosti nejlépe hodilo. Změnu image nechte na odborníkovi !

 

Kontakt kadeřnictví - kadeřnice Kateřina Škardová

Vodafone: 608 430 846  , T-mobile: 604 806 288

Melír Matrix v-ligt na úrovni

Provádíme všechny barevné kombinace melírů s velmi jemným prolínáním odstínů a barev.  V našem kadeřnictví v Praze 9 si můžete zvolit světlý melír jako například velmi oblíbený blond melír, nebo stále více vyhledávaný červený melír, ale i jakýkoliv jiný odstín nebo barvu melíru nebo kombinaci více barev v meliru.

Vřele Vám doporučujeme vyzkoušet profesionální kombinovaný melír, který vás odtrhne ze všedních dnů. Nezůstane bez povšimnutí !! Jemné prolínání u těchto melírů Vám zaručí úspěch doma i u přátel i v jakékoliv jiné společnosti nebo slavnostní příležitosti. inspirujte ostatní !! Vyzkoušejte melír slavných, který jemně vystihne Vaši osobnost.

Vitalita a zdraví vlasů je polovina úspěchu ke kvalitnímu účesu. Proto vždy před samotnou aplikací melíru nejdříve přihlížíme ke kvalitě vlasů zákazníka a následně volíme co nejšetrnější způsob provedení melíru tak, aby jsme vlasy zbytečně nezatěžovali. Pokud jsou vlasy již příliš narušené a použití melíru by nebylo vhodné, navrhneme Vám přijatelnější řešení pro Vaše vlasy, tak aby jste od nás odcházeli spokojení.

Na závěr Vám rádi poradíme jak o Vaše vlasy pečovat  tak, aby jsme je společně udrželi Vaše vlásky nejen na pohled silné, ale i zdravé a těchto výsledků dosáhli co nejdříve.

Z našich každodeních zkušeností víme, že jen takto dosáhneme 100% výsledků a že jen takto budete skutečně spokojeni se svým účesem, s účesem který nezůstane bez povšimnutí, s účesem s kterým nejen zazáříte v každé společnosti, ale i zvírazní a decentně podtrhne Vaší osobnost.

 

Moderní melír současnosti

Profesionální melír Matrix V-light

V současné době jsou moderní a vedou jemné melíry.., skládají se z většího množství tenoučkých zesvětlených pramínků a kombinují se s jemnými odstíny podobných, nebo výraznějších barev. Takto provedený melír vypadá velmi přirozeně, krásně oživý a plasticky dotvaruje Váš účes.

V kadeřnictví Matrix provádíme tyto druhy melírů

 • Dámský a pánský melír
 • Profesionální kombinovaný melír V-light
 • Světlý melír a blond melír
 • Červený melír s jemnými odstíny
 • Jemné decentní melíry jako od sluníčka
 • Kombinace melíru a podbarvení vlasů s prolínáním odstínů
 • Odbarvení
 • Extravagantní melíry
 • Oprava špatně provedeného melíru

Moderní a decentně odstínovaný melír s krátkým střihem - kadeřnictví Praha 9, Prosek

Kvalitní melír od Matrixu

 • Používáme pouze profesionální, značkový a  prověřený Melír Matrix V-ligt
 • Kvalitně, důkladně a odborně provedená práce
 • Velký počet originálního silnostěného alobalu na melír
 • S materiálem (melírem) a vlasovou kosmetikou nešetříme
 • Žádné gumové čepice
 • Skvělá cena melíru pro každého
 • Uvolňující masáž hlavy při mytí vlasů zdarma
 • Aplikace Mix in Shine   zdarma
 • Aplikace Fiber Shuffle  zdarma

Moderní červený a decentně odstínovaný melír a krátkým střihem - kadeřnictví Praha 9, ProsekModerní světlý a odstínovaný melír s krátkým střihem - kadeřnictví Praha 9, ProsekModerní světlý melír v kombinaci s červeným melírem a krátkým střihem - kadeřnictví Praha 9, Prosek

Cena melíru v kadeřnictví Praha

Mnoho lidí má v paměti zafixováno, že kvalitní barevné a kombinované melíry jsou drahé..., ale tak tomu není. V našem kadeřnictví v Praze 9 si tento melír můžete pořídit kdykoliv a to za velmi přijatelnou cenu !!. Cenový rozdíl oproti standardnímu melíru, není u nás výrazný jako v jiných kadeřnictvích v Praze - pohybuje se pouze ve stovkách korun, který je dán pouze pracností a použitým materiálem. Jsme velmi rádi, když se k nám naši spokojení zákazníci vracejí a proto dbáme na kvalitní přpravky a profesionální aplikaci Melíru.  

Pro velký zájem, prosíme naše zákazníky, aby se na melír objednávali s časovým předstihem, alespoň 2 až 3 dny předem. Předem Vám mnohokrát děkujeme.

 

Není melír jako melír

Kvalitní melír a provedení

K provedení melíru používáme velký počet silnostěného alobalu. Počet se mění v závislosti na délce a hustotě Vašich vlasů a na konečném výsledku, kterého chceme dosáhnout. Je to sice více pracné, ale výhody to má výrazné a nesporné.

Kvalita takto provedeného melíru je velmi vysoká. Rozdíl je vidět hned na první pohled. Melír je výraznější a sytější dochází k jemnému přirozenému prolínání melíru. Prolínání je důležité především při použití vícebarevného melíru, nebo při použití více odstínů melíru.

V zásadě platí pravidlo, že čím silnější alobal na melírované vlasy použijete, tím lépe dochází k chemické reakci melíru s vlasy. Dále se velmi snižuje riziko, že dojde k případnému protržení alobalu, nebo případnému protečení melíru.

Předvídatelný výsledek

Další rozdíl je v kvalitě použitého melíru, tedy vlasové chemie. Používáme pouze kvalitní profesionální značkový a v naší praxi ověřený melír Matrix V-light, který vlasy zbytečně nenarušuje. Tento melír nám zaručuje naší kvalitu a vzhled. Víme co od něj můžeme očekávat a jak reaguje s různými odstíny vlasů.

S materiálem při aplikaci melíru nešetříme

Než vlasy zabalíme do alobalu jsou několikrát pečlivě natřené melírem. V případě dlouhých vlasů jsou vlasy ještě jednou důkladně pročesány hřebenem společně s melírem a opět natřené melírem. Použitý alobal s vlasy v žádném přpadě nepřekládáme, aby docházelo k rovnoměrné reakci s každým vlasem po celé délce.  Takto zaručujeme kvalitně probarvený melír a jemné prolínání odstínů.

_________________________________________________________________________

Ne...obyčejný melír Matrix v kadeřnictví

Barevné kombinace melírů

Správně provedený melír dokáže skvěle oživit a zatraktivnit Váš účes bez toho, aniž by jste si musely měnit barvu vlasů. S barevným odlišením vlasových pramínků nebo vlasových partií ihned omládnete. Kombinovaný melír Vám pomůže decentně i kreativně doladit Váš účes i zakrýt případné šediny.

Záleží jen na Vaší odvaze a fantazii

U barevných melírů se meze nekladou. Pomocí melíru můžete vlasy prosvětlit, ztmavit nebo vytvořit omlazující účes plný barev.

Zaručený úspěch přináší melír tón v tónu a tmavější typy si mohou dovolit i kontrastnější barevné řešení. S několika málo odstíny, se dá kouzlit stejně, jako s celou paletou barev.

Melír a regenerace vlasů

Základ působivého účesu tvoří zdravé a svěží vlasy.

Každý melír vlasy zeslabuje - více či méně poškozuje a vysušuje. Regenerační kůra Vám pomůže udržet vlasy ve zdravé kondici.

Vlasová regenerace BIOLAGE obsahuje účinné esence z panenské přírody, které navrací vlasům i vlasové pokožce harmonii a vitalitu. Soustředěné vmasírování vyživujících látek urychluje regeneraci a obnovuje přirozenou vlasovou strukturu.

Regenerace BIOLAGE využívá celou řadu přípravků pečujících o odolnost, hebkost a zářivý lesk vlasů. Kromě intenzivní kúry, kterou aplikujeme na unavené a poničené vlasy přímo v salónu, nabízíme i výživné šampony a další výrobky pro jejich každodenní ošetření.

Doporučujeme relaxační masáže prokrvují vlasovou pokožku, uvolňují nahromaděné napětí a odvádějí negativní energii. Blahodárně působí na růst a zkvalitnění vlasů a pomáhají proti bolestem hlavy.

 

 


 


Katalog firem