Vlasová kosmetika, zkušenosti, rady, tipy

Datum: 09.04.2013

Vložil: Adéla

Titulek: Melír a následný přeliv..

Dobrý den Káťo,
prosím Vás, ani nevím jestli mohu napsat takový dotaz, ale snad ano..:-) Jsem začínající kadeřnice..A již několikrát jsem se sešla (jen ústně) s praktikou bílého melíru a následného přelivu..Vůbec netuším jak se v praxi dělá. Já jsem pokaždé vlasy promelírovala a zbytek dobarvila odstínem který jsme zvolili.. aby tak nebyl žádný přechod odrostu a vlasy tak byli sjednocené a melír působil přirozeně a čistě.. Jenomže jsou zákaznice, které preferují jen melír a tak po několika měsících ..letech je to přesně to co se mi opravdu nelíbí...přijdou, když mají celé spodky vlasů blond od hlavy různé přechody svých vlasů, melírů a tak to celé působí tak nějak šíleně. Má otázka zní.. Udělat melír a poté do vlhkých vlasů natáhnout přeliv?? pokud nechce probarvení...Docílím tak sjednocených odstínů??? A co odrost??? Překryje odrost přeliv? Vůbec nemám zkušenost a moc bych prosila radu..s tím přelivem též..barvy Matrix používám, So-color též, ale ten se dává do suchých vlasů..jsem zkrátka zmatená jak včela..a bojím se, že když promelíruji a následně do vlhkých natáhnu přeliv, nebude výsledek buď žádný, nebo melír překryji...Za radu Vám velice děkuji.. Adéla





Zpět na diskuzi

Katalog firem