Vlasová kosmetika, zkušenosti, rady, tipy

Datum: 14.09.2012

Vložil: Katka

Titulek: Platinova blond

Dobry den,
Trosicku ze zoufalstvi, po nedobrych zkusenostech s kadernicemi, hledam a snad uz brzy najdu kvalitu sikovnych rukou :-) obracim se na vas nejprve formou dotazu, i kdyz je mi jasne, ze vlasy potrebujete videt ;-)
Jsem prirodni blondynka a moje vlasy jsou od prirody take vlnite a strasne jsem si prala mit platinovou blond barvu vlasu. Pestovala jsem si dlouhe vlasy a darilo se, uz jsem je mela skoro nad zadecek :-)))) nicmene, pred rokem jsem poprosila svou "kadernici" o tuto platinovou barvu. V lednu letosniho roku mi zacaly vlasy ulitavat a dnes jsem rada, ze mam na hlave aspon to mikado!! A to mozna jen diky tomu, ze mam huste vlasy a opravdu o ne luxusne pecuji.. Dozvedela jsem se, ze mi to slecna cely rok misto barvy barvila peroxidem (po kazdem dobarveni odrostu jsem mela spalenou kuzi u hlavy a i se mi delaly stroupky podobne obrim lupum). Zkusila jsem tedy jine kadernictvi, ale stale nejsem spokojena s barvou.. Chci se zeptat, je mozne zdrave dosahnout teto platinove barvy? A jak se pri barveni postupuje? Rada se k vam objednam na konzultaci. Dekuji a preji krasny den. Katka D.





Zpět na diskuzi

Katalog firem